Adalya Port Hotel
Selcuk Mh. Iskele Cd. No:72 Kaleiçi
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Tutav Adalya Alara is a 4-star hotel boasting a traditional Turkish architecture and located in the heart of Antalya.

Each guestroom of this luxury hotel offers comfort and state-of-the-art amenities such as an en suite bathroom, satellite television, a mini bar and climate control. Guests can also enjoy the use of WiFi internet access in their room.

After a day of sightseeing or work, guests can indulge in the tasty cusisine served at the in-house restaurant or unwind with a drink at the lounge-bar. In addition, the professional staff is available around the clock to cater to any need.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Adalya Port Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Antalya, Turkey (AYT-Antalya Intl.) - 5.54 mi
    Muzea
    • Antalya Museum - 1.23 mi